MULTIMÉDIÁ    NAVIGÁCIE    DVD    MONITORY    DVBT TUNERY    KAMERY

 

S multimédiami vo forme elektronických médií  sa stretávame v posledných rokoch čoraz viac.Mobilné telefóny ,počítače ,tablety tv,dvd… to je len zlomok tých ktoré nám denno denne uľahčujú prácu, starajú sa o zábavu a reprodukujú potrebné  informácie.

 

Svoje miesto si našli aj v našich vozidlách.Najpoužívanejšími sú takzvané stanice mobilných médii ktoré sa  na prvý pohľad líšia od štandartných autorádií tým že majú pomerne veľký farebný displej , ktorý zásadne rozširuje ich možnosti. Takáto obrazová časť zprehľadňuje menu a ovládanie prístroja.Samozrejme umožňuje sledovanie video formátov a v neposlednom rade používanie vstavaných navigačných systémov.

 

V ponuke predajcov nových vozidiel  sú  zariadenia ktoré si môžte zadovážiť  za nemalý príplatok. Bohu žiaľ zväčša nespĺňajú to čo by ste očakávali.Nemožnosť sledovania obrazu za jazdy ,menu a navigácia v cudzom jazyku,bluetooth použiteľný len pre jednu značku telefónov,update máp za nekresťanské peniaze a možnosť pripojenia externých zariadení len za pomoci drahých interface adaptérov.

 

To sú len niektoré dôvody prečo sa ohliadnuť po alternatívnych riešeniach akými sú moderné  multimediálne prístroje vyrábané  renomovanými výrobcami ktorý držia krok z dobou a kladú dôraz na požiadavky svojich zákazníkov.Stačí si uvedomiť koľko rokov sa predávajú vozidlá z originál  multimédiami od výroby bez akýchkoľvek zmien a koľko vynovených modelov prinesú každoročne výrobcovia  carhifi elektroniky.

 

Na základe našich skúseností vám ponúkame produkty etablovaných výrobcov  ktoré považujeme za najlepšie v daných cenových kategóriách.Ich výberom to ale zďaleka nekončí.Treba si uvedomiť že každé vozidlo potrebuje individuálny prístup z dôvodu rôznorodosti dizajnu a pripojenia originál autorádií .Ak  to neumožňuje tvar zariadenia, pomocou určených adaptérov vieme zachovať originálny vzhľad prístrojového panelu. Správny výber príslušenstva ovplyvňuje aj funkčnosť pôvodného ovládanie  z volantu.A to nie je všetko čo vás môže zaskočiť.


 Preto je našou prioritou poskytnuť  komplexný servisu počínajúc  konzultáciou, vyhotovením ponuky cez odbornú montáž až po záverečné nastavenie systému. Sme presvedčený že len to je cesta  na konci ktorej môže býť vaša maximálna  spokojnosť.